Hakkımızda


Mersin’de teknolojiyi özümsemiş, interaktif çözüm yolları geliştiren, sosyal medya ile müşterileriniz arasında bağ kuran, markanızı ve kurum kimliğinizi internet ortamında başarıyla temsil edecek yenilikçi bir dijital ajansız.

Ekibimiz dijital çözümlerini sosyal-lokal-mobil platformlar üzerine inşa ederek, müşterilerinizle aynı frekanstan iletişime geçmenizi sağlar.

Dijigen’in her tasarımı, markanızın ve kurum kimliğinizin genetik kodlarını taşır.

Farklı olanı oluşturmak bir sanattır. Bizler alışılmışın dışındaki fikirleri sizler için üretir ve bir adım önde olmanızı sağlarız.


 

Daha önce işe yaramış bir fikir, güven verir ve insanları cezbeder. Kimse alanının dışına çıkıp, yeni bir fikri denemeye cesaret edemez. Bu yüzden herkes birbirini kopyalayıp durur, fakat yeni ve farklı olan her zaman dikkat çeker. Monoton hayatımızın içine farklı bir şey girdiğinde hemen dikkatimizi çeker ve çevremizdeki insanlara bahsederiz.

Örnek verecek olursak;
Pisa kulesini neden tüm dünya bilir ?

Sebebi;
Tüm yapılar düz yapılmışken, Pisa Kulesi, sıradanın dışında eğik bir yapıya sahip. Çok mu farklı, dış tasarımı çok mu harika? Hayır, sadece alışılmışın dışında ve bu yüzden tüm dünya Pisa Kulesini biliyor.

Yaratıcılık birleştirmektir. En büyük aptallık aynı şeyi defalarca yapıp, farklı bir sonuç almayı ummaktır. Albert EINSTEIN
Whatsapp İle Bize Ulaşın