Mikro ve Kampanya Siteleri


Mikro ve Kampanya SiteleriMikro siteler ve kampanya siteleri, bir işletme ya da markanın, herhangi bir ürüne yönelik pazarlama stratejileri geliştirdiği gerek içerik gerekse sayfa sayısı itibariyle küçük internet siteleridir.

Mikro siteler bir ürün lansmanı, şirketin gerçekleştirdiği bir sosyal sorumluluk projesi ya da bir proje yarışmasına yönelik olabilir. Dijigen inovatif yaklaşımları, kreatif düşünsel yeteneği ve akılda kalıcı marka iletişimi teknikleriyle hazırladığı mikro sitelerle işletmenize yeni ufuklar açar.

Bilindiği üzere global iş piyasasında çok fazla rekabet vardır. Bu rekabet ortamında var olmak çok  uzun süreçli zor bir iştir. Bizler markaların iş piyasasında varlığını sürdürmelerine yardımcı olmak adına mikro ve kampanya siteleri geliştiririz.

Peki nasıl yaparız?

Markanızın her hangi bir ürününe özel tanıtım yaparken ürün hakkındaki detayları sizden alırız ve ürüne özgü benzersiz tasarımlar yaparız. Bu tasarımlar için kısa ama akılda kalıcı animasyonlar oluşturur ve beğeninize sunarız. Onay aldıktan sonra yayına geçeriz.
Whatsapp İle Bize Ulaşın