Web Tasarım Blogu

Firmamızın web tasarım, seo, yazılım ve diğer faaliyet alanları ile ilgili yayımladığı blog yazıları. Tüm blog yazılarımız yukarıda listelenmektedir. Dilediğiniz başlığı seçerek detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Yenilikçi ve Etkileyici Web Tasarım

Yenilikçi ve Etkileyici Web Tasarım

Günümüzde web sitesi tasarımları artık etkileyici ve ziyaretciyi yormayacak tasarımda olmalıdır. Günlük hayatımızda google ve benzeri arama motorlarında yaptığımız aramalarımızda önemli bir yere sahip olan tüm web sitelerinin farklı...

Google Analytics ve Not Provided Anahtarı

Google Analytics ve Not Provided Anahtarı

Google Analytics sonuçlarındaki not provided nedir? Google 2011 yılında duyurduğu SSL’li aramayı Google.com’a denedikten sonra Türkiye’de de aktif hale getirdi. Artık şifreli olarak gelen aramalar sayaçlarda görüntülenmiyor

Web Tasarım ve Renklerin Uyumu

Web Tasarım ve Renklerin Uyumu

Bir web tasarımda en önemli etken seçilen renklerin genel kurumsal kimlik bütünlüğüne uyması ve kullanıcı kitlesine doğru hitap etmesidir. Renkleri yaratıcı ve estetik bir şekilde kullanabilmek tüm tasarımcıların ruhunda vardır. Renkler çok

Web Tasarım Standartları

Web Tasarım Standartları

Cascading Style Sheets (Basamaklı Stil Şablonları veya Basamaklı Biçem Sayfaları, kısa adıyla CSS), HTML’ye metin ve format biçimlendirme olanakları sunan bir Web teknolojisidir.

Web Tasarım Kanunu

Web Tasarım Kanunu

Türk Ticaret Kanunu değişti. Yeni Türk Ticaret Kanunu’na göre 1 milyon civarındaki şirket web sayfası yaptırmak zorunda. Firmaların kendi adlarına internet’te isim tescili ve web alanı (hosting) hizmeti almaları gerekmektedir.

Web Tasarım İnternetteki Kimliğinizdir

Web Tasarım İnternetteki Kimliğinizdir

Kurumsal ya da bireysel fark etmez tasarlanan web sitesi sizin kimliğinizi yansıtır. Özellikle kurumsal şirket web sitelerinde kurumsal kimlik bütünlüğüne çok dikkat edilmelidir.

Web Tasarım Trendleri

Web Tasarım Trendleri

2011 yılında web browser(tarayıcı) dünyasında çok ciddi gelişmeler oldu. Bu gelişmeler web trendlerinde de önemli değişiklikler yaşanmasına sebep oluyor.

Web Tasarım Firmaları

Web Tasarım Firmaları

Web tasarım firması seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta firmanın mutlu müşteri oranıdır. Birçok sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de yaptığı işe ve müşterilerine karşı saygıyı ve özeni göstermeyen şirketler mevcuttur.

Mersin Web Tasarım

Mersin Web Tasarım

Tasarımınız özgün, kreatif ve kurumTasarımınız özgün, kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır. Web tasarımınız web gündeminin en modern trendlerini yansıtmalıdır. Web Tasarım aşamasından sonra döküman ve sayfalarınız XHTML bölümlendir